Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Strahovito ne volim da vidim da je neko odrastao. Smetaju mi odrasli ljudi. Dosadni su! Trče, zauzeti su, puni briga, nerviraju me.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ne sanjamo svi isto i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ne, nije ona lepša ni draža od drugih devojčica koje znam. Pa kad je sretnem oči krijem. Zviždućem. Gledam u nešto drugo. I zbilja mislim: svejedno mi je. Al' osvrćem se dugo, dugo...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Dalje zaista ne bih imao ništa više da ti javim jedino možda to da si ostala najlepša medalja iz najlepšeg rata u kome su mi srce amputirali.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
I tek kad oljuštiš omot, prestaje svaka čarolija, jer više nema smisla nijedna igra pogađanja. Jer sve je u nama kad žmurimo, a strano kad otvorimo oči. I sve je naše dok želimo, a tuđe kad se ostvari.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ako me neko čačne u ove oči plačne, nije to neutešno. Ja umem od suza da pravim klikere lepe, prozračne.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Samo, ja više nemam hrabrosti za takvu ljubav zbog koje ću ponovo ići da ubijam mrtve vojnike iz poslednjeg i pretposlednjeg rata."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Poslije mi je rekao da su mi i oči bile kao tuđe. Nikada toliko tužne, i nikada toliko ljudske."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
" Niko se nije setio da nas upozna. A znali smo se, svejedno. "

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bol je privremen. Može trajati minut, ili sat, ili dan, ili godinu. Ali na kraju će popustiti i nešto drugo će zauzeti njegovo mjesto. Međutim, ako odustanemo, trajat će zauvijek...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Dok je drvo mlado ima samo one rašlje, prve dve grane, i ako mu tad odrežeš jednu, terat će na sasvim drugu stranu. Bit će možda i visoko i raskošno, i ne znam kakvo, ali neće biti ono drvo koje je trebalo biti. Razumeš? Ko zna šta bi bilo da ste ostali zajedno ?!

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ostaju neki simboli, neke šfre koje te zbunjuju, dogorjele svijeće, dogorjele ljubavi, pune pepeljare, buđenje iz sna i polja nesanice...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sjećam se da je bacio na me iznuren pogled. Nije kazao ništa, a noćas mi se čini da je taj pogled govorio kako se pred njim otvara novi svijet u kome će prezreti sve ovozemaljsko, u kome će slobodan tražiti put među zvijezdama.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Gdje li si ove noći? Mnogo je među nama ostalo nedorečenog. Neka, to je dobro, to je lijepo. Ništa tako ne boli kao dorečenost. Ja, evo, i sada bezglasno razgovaram s tobom. Pola bih života dala da se u ovom času pojaviš, bar kao lahor, dašak, zvuk, kao tajna, samo da te prepoznam, osjetim...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'' Nedostajao mi je taj osmijeh, bez obzira što ga nisam vidio samo nekoliko dana; nedostajao bi mi i da sam bio bez njega samo nekoliko minuta. ''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
I tako smo, čekajući da jedno od nas dvoje pređe preko ponosa, prešli preko ljubavi. I više se nikada nismo vratili na onu stranu.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
I sto je najgore, jos uvek ne znam da li je vredelo...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member

Pakovala je svoje stvari. Pogledala me je preko ramena, i zadrhtala kao košuta, zatečena “in flagranti” sa mojim plavim puloverom prislonjenim na grudi. Smislio sam hiljadu stvari koje ću joj reći, a i ona je ponešto smislila, koliko je znam... Da smo rekli išta od toga, to bi potpuno zapetljalo stvar. Ovako, stvar se odmotala kao klupko vunice ispušteno iz krila.Zadivljujuće jednostavno...
- Samo sam htela da imam nešto tvoje... Zauvek...
Zumirao sam kristalnu kap u njenom lepom oku, koja je svetlucala kao titrava rosa na malenom zvončiću đurđevka. Sretan sam ja momak... Neki režiseri potroše čitav život čekajući takvu scenu, i opet ne uspeju da je snime. Hajde konju... Reci joj... Osetio sam da uglovi usana izmiču kontroli.
-Želiš nešto moje? Zauvek?- Da li bi prezime moglo da posluži?

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
U duboki i zagonetni bunar njenog pogleda ubacio sam šapat jednog malog poljupca, kao sjajni srebrni novčić, ali on je zalutao negde na dugom putu do dna...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
U njenim ocima to nije moglo ostati skriveno..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member

''Ništa živ čovek ne može izgubiti što mu jedno proleće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša leči zaboravom i zemlja obnavlja prolećem.''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nijedan je neće voleti kao ja, al džabe... I kako onda da te ne ubije kad ljudi kažu: ''Bit će bolje, doći će neka nova ljubav?'' Neće! A ako i dođe, bit će nevažna naspram nje...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
''Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
,,Možda si sretan, i neka si. Ali nemaš pojma kako je dobar osjećaj ljude gledati u oči bez srama, onako ponosno. Ti to, mili, vidiš, nikad nisi mogao. Zato te i žalim.''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
''Slušala je moje srce, naslonivši mi glavu na grudi, kao mali indijanac na zemlju.
Pomilovao sam je po kosi, i poljubio joj prstiće, smirene na mom desnom ramenu.
- Radi li?
Klimnula je glavom, i to je bio prvi pokret koji je učinila posle nekog vremena.
Znam da radi, mila. Dobro je to srce. Malo kasni, ali kucka tu i tamo. A naročito kucka tu. U tvojoj sobi...''

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci - Page 4 Beautiful-girl-look-up2-