Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Koračam prema tebi razmišljajući koliko se već dana ovako viđamo. I pričamo... Pričamo kao i uvijek- polako i pametno. Sve što sada vidim podsjeća me na onaj grad koji našoj vrsti na kraju ostane. Naša vrsta voli starinske filmove. Oni hrane usvojene taštine. Tvoja tišina mi opet bistri misli. Kad prođe pokloniću ti svoju. Pomalo se brinem... ne zbog sebe, već zbog tišine. Znaš već... Znam da znaš. "

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Stojim iza toga da riječ Prijatelj ne može biti u množini. To je isuviše važna, velika riječ, takva da može pripadati samo jednoj osobi. Onoj koja to doista zaslužuje. To je osoba koja vam čuva leđa makar ona bila u opasnosti. To je osoba koja vam se uvuče pod kožu i bez nje ne možete. Jedna je. Smiješni su oni koji kažu da imaju mnogo prijatelja. Molit ću vas da ne upotrebljavate ovlaš tako važnu, tako najvažniju, najljepšu, tako posebnu, najbogatiju riječ - Prijatelj. Evo recimo ja imam jednog Prijatelja. I taj jedan, vrijedi kao njih hiljade. Meni ništa više ne treba.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Više niko nije postojao za nju. Bio je jedan. Jedini. A da se ne lažemo, i ona je njemu bila jedina. Bila mu je sve. Bili su nerazdvojni, bili su najbolji prijatelji. Da, sve je bilo protiv njih, ali oni su se držali zajedno.. i izdržali..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Čula sam to milijun puta. ''Ti možeš bolje. Ti zaslužuješ mnogo više.''
Zapravo, upravu ste. Ali ponekad kada voliš, voliš osobu zbog toga kakva ona jest, unatoč svemu lošem što ti je učinila.
To je ono što ti ljubav čini. Ne radi se o tome koga zaslužuješ, radi se o tome koga želiš, koga trebaš, i koga voliš.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Ma ne volim je, nimalo. Nije mi čak ni draga... Samo pamtim svaki centimetar njenog savršenog tijela. I znam da joj oči promijene boju kad se ljuti. I znam kako izazvati onaj osmijeh s rupicom u obrazu. Znam njen hod, prepoznam ga među hiljadu drugih. I nepovratno memorisan broj njenog telefona u mojoj glavi. Pa se noćima borim sa sobom da je ne pozovem. I ponekad se uhvatim u kajanju, što je nisam zadržao... Samo to, a ne volim je, nimalo..."



Poslednji put izmenio Scarlet dana Pon Maj 07, 2012 2:05 pm, izmenio ukupno 2 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ovlaš ju je pomilovao po kosi i ušao u kuću. A ona je od tog dodira osjetila neku slast, nešto toplo i prisno i drago, nešto neizrecivo lijepo razlilo se njenim tijelom.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Kad je privijem uza se, kad je stisnem, zagrlim, više mi je ni Bog ni đavo, ni sve dobre ni sve zle sile neće oteti – mislio je i strah da će se srušiti se ponovio.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sjela je na najbližu klupu u parku i zaplakala. Očima, srcem, dušom, cijelim bićem je plakala...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Vidjet ćeš, na kraju ti neće biti bitne one osobe koje su te razočarale i povrijedile. Bitne su one koje su bile tu kad ti je bilo najteže. Osobe koje su te nasmijale kada su ti suze bile u očima.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ona našla povjerenje u tim plavim očima, on je gledao ko anđela što u smeđim počiva... A kad vratim film tu su scene našeg susreta, zagrljaj i poljubac, osmijeh samo pogledaj, kad se sjetim toga nešto se u meni raspada, nije mi svejedno shvati nije kao nekada, mnogo je riječi odjeka, mnogo suza prepreka...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Pozelim te uvijek... Nije mi potreban ni razlog, ni dobra prognoza srca koje je te tako pokorno cuva. Pozelim tvoj miris, pogled, osmijeh, tvoje ruke na kojima je jasno ispisana sudbina moje ljubavi... Nedostajes, za ovo moje sad i za nase zauvijek..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nije to ni sreća ni ništa slično tome. To su samo zablude, to su samo varalice. Zavaraju svako zaljubljeno srce. Ako se zaljubljenim može zvati nešto zavedeno na taj način...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
I ne, njega nitko ne može zamijeniti...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Teško je zaboraviti, ali nekad je još teže sjećati se..."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
To moze dati samo onaj koji te kad podje po zlu voli vise od sebe.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bio sam tako izgubljen da mi je izgledalo prosto nemoguće da postoje samo četiri strane sveta...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
''Dođu dani kada ti je potreban odmor od svih, a su ti svi potrebni...''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Preboljet ću te jer mogu. Mogu jer želim. Želim jer si ti rekao da neću moći."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
He, taj ti je odavno žaba. A od takvih žaba, pravo da ti kažem, nikad princ postao nije.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Koga briga za tebe? Plačeš? Misliš da će neko mariti za to? Obriši suzice, sačuvaj ih, život je nepravedan. Trebat će one tebi u gorim vremenima. Upali taj radio, opusti se, pogledaj nebo, prelijepo je. Zaboravi na sve i neka te ništa ne dotiče. Dotakni tu sjajnu zvijezdu, poleti s njom..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
A onda se samo jednom zapitaš, da li je sve to vrijedno. Da li je išta vrijedno tebe.. Sretan si trenutak, već sljedeći sve blijedi. Sreća nije ta koja će se useliti i živjeti s tobom iz dana u dan. Pa, čemu onda živjeti za taj jedan trenutak?

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nema male sreće, male bolesti ni malih ljubavi. Ili jesu ili nisu.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
A onda se samo jednom zapitaš, da li je sve to vrijedno. Da li je išta vrijedno tebe.. Sretan si trenutak, već sljedeći sve blijedi. Sreća nije ta koja će se useliti i živjeti s tobom iz dana u dan. Pa, čemu onda živjeti za taj jedan trenutak?

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Srećom, jastuci ništa ne govore. Čuvaju milion tajni u mekoj belini perja...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
I ne znaš koliko kao ti - takvih večeras ponovo nekog nemaju.
I ne znaš koliko kao ti - istih za susret sa tobom baš sad se spremaju. I ne znaš ko su to, kao ti - divni i što su jastuke suzama vlažili. A lepo ste se mogli sresti, samo da ste se malo potražili.
I krećeš u život s pogrešnim nekim. S drukčijim nekim. Nekim dalekim.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci - Page 3 Beautiful-girl-look-up2-