Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sreo ju je dugo posle raskida..
On: Bio sam sa drugim djevojkama, imam novu curu i novu budućnost. Šta se promjenilo u tvom životu?
Ona je zatvorila oči da sakrije suze, sjetila se svih trenutaka koje je provela s' njim, sjetila se kako je s' njim djelila i dobro i zlo, kako je odbila mnogo drugih momaka da bi ostala s' njim.. Sačuvala je svoj ponos, skupila snagu, nasmješila se i rekla: "Izvini, je l' se mi znamo?!"



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nekad jednostavno moraš otići, da vidiš, ko će doći za tobom.
Tu nema premišljanja, ni odluke..Jednostavno - odeš.
Nekim ljudima ne vrijedi dokazivati, koliko ti je stalo do ljubavi ili prijateljstva . Možda i ne treba.
Pravi i pošten čovek sve osjeti..Bez da mu kažeš..



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'' Pravog muškarca, s kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu,po diplomi,ni po inteligenciji. Onog pravog prepoznat ćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, i na naposljetku kako vas grli.. ni prečvrsto da ostanete bez zraka, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako da znate čiji ste.. ''



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Dobar je osjećaj čuti od nekoga ' čuvaj se ', ali je još ljepši osjećaj da čuješ kada neko kaže ' ja ću te čuvati '.



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Svatko ubija onog koga voli, dobro slušajte što vam kažem. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom. Kukavica poljupcem, hrabar mačem. Netko ubija voljenog dok je mlad, netko dok je star. Netko voli premalo, netko previše, netko kupuje, a netko prodaje. Netko ubijajući pusti suzu, a netko i ne trzne. Jer svatko ubija onoga koga voli, ali svakoga to ne ubije...



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Jeste li se ikad probudili i poželjeli svoje snove nazad? -Ja jesam."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Izvini, gde sam te ono prekinuo?
Nisi me prekinuo. Naprotiv. Nastavio si me tamo gde sam jednom prekinuta.



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
" Najteža je pobjeda, koju čovjek dobije protiv svog srca. "



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Najviše od svega se bojim izići iz ove sobe i nikad više ne osjetiti ovo što osjećam dok sam s tobom.. - Prljavi ples



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Pre nego što počneš suditi o meni i mom životu, obuj moje patike i idi mojim putem...! Oseti bol i sreću....! Prodji godine kroz koje ja prolazim, padni preko svakog kamena, koji se meni nasao na putu! Ustani uvek i idi istim putem, kao što i ja radim...I tek mi onda možeš suditi, a da pri tom imas osmeh na licu!



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"-I što je dalje bilo?
-Mislim da sam te na kraju preboljela. Kao herpes zoster.
-Ne, ozbiljno, što se kasnije dogodilo?
-Upoznala sam te. Sam si me izliječio od sebe."
David Nicholls:"Jedan dan"



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bojim se. Puste te da budeš ovoliko sretan samo kad se spremaju da ti uzmu nešto..



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ako im ne trebaš, to je ok. Ne živiš za druge ljude.



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sreo ju je dugo posle raskida..
On: Bio sam sa drugim djevojkama, imam novu curu i novu budućnost. Šta se promjenilo u tvom životu?
Ona je zatvorila oči da sakrije suze, sjetila se svih trenutaka koje je provela s' njim, sjetila se kako je s' njim djelila i dobro i zlo, kako je odbila mnogo drugih momaka da bi ostala s' njim.. Sačuvala je svoj ponos, skupila snagu, nasmješila se i rekla: "Izvini, je l' se mi znamo?!"



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Vidiš, još mislim dobro o tebi, i želim da se ponekad probudiš usred noći, i da dugo sjediš prekrštenih nogu na postelji, mučeći se kajanjem i stidom, zbog mene. Ali , neka ti je bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo."Selimovic



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
" Današnji muškarci više jure za bestidnošću, pa se i savremena djevojka trudi da bude i tjelesno i duhovno sasvim slobodna što privremeno i može zapaliti čula, ali rijetko kad povuče i dušu. "

" Djevojke, prestanite se toliko truditi biti neko drugi. Zar stvarno želite da je neko s vama samo zbog vašeg dobrog fizičkog izgleda? Meni je duša važnija... A ako ću zbog toga i biti sama... Pa k' vragu! Draže mi je i to! "



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
" Znala je šta svaki njegov pogled znači. Kako se ponaša kad je kriv za nešto, kada mu nešto treba... Sve je znala. Bili su slični. Možda i previše slični. Bukvalno. Ali mnogo ih je toga razdvajalo, upravo zbog tih sličnosti... "



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
" Ne tiče me se taj čovjek! Ništa ne dugujemo jedno drugome, ne može mi učiniti ni zlo ni dobro, a drago bi mi bilo da ponese u svoju samoću lijepu misao o meni, da u teškoj nevjerici prema ljudima sačuva sjećanje na mene, drukčije nego na ostale... "



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
" Najljepsa odjeca na zeninom tijelu su ruke muskarca koga ona voli. "



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Sretni smo samo onda kada od sutrašnjeg dana ništa ne tražimo, a od današnjega sa zahvalnošću primamo ono što nam nosi...."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
On je poslije mene bio sa mnogima. Al' ja sam sačuvala dostojanstvo i sama ga preboljela



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Ne mogu ja više to. Reći ću ti sretan put. Ne gledaj me nisam luda. I ne vraćaj mi se više po milijuniti put. Sad si otišao i moja vrata ti više nikada neće biti otvorena."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Suviše različiti da bi se voljeli. Suviše slični da bi se mrzili. Suviše navikli jedno na drugo da bi se rastali a suviše jedno drugom važni da bi prijatelji ostali.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'' Gledala sam kako odlazi i pomislila: "Neka ide, kome treba ovo maltretiranje?!"
Minutu kasnije već sam mislila: "Ionako me nikad nije razumio.", što se ubrzo pretvorilo u: "Ja njega nikad nisam razumijela, baš nimalo."
Uskoro sam zurila u njegova leđa i mislila: "Odlazi jedina osoba kojoj je ikada bilo stalo do mene." ''



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 8]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci Beautiful-girl-look-up2-