Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
- Razvesti se samo zbog toga što ga više ne voliš isto je tako glupo kao i udati se za njega samo zato što ga voliš.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Kažete da ste neshvaćeni mladi prijatelju. Strpite se. I dijamant je u osnovu ugljenik, ali je umeo da čeka.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bože, kako sam samo volio njenu kosu... Provlačio sam prste kroz nju i pleo joj najružnije pletenice na svijetu. Tad sam joj ukrao srce i crvenu gumicu za kosu, nikad joj nisam vratio nijedno od to dvoje...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Ako ti se više ne javljam misliš li da sam zaboravila ? Nisam... Samo u tišini čuvam uspomenu na nas . Svakog dana vrtim film u glavi i tražim grešku ...
Trazim taj jedan trenutak kada smo mi prestali biti mi . Ne nalazim ga ... "

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'' Užasno mi fališ. Još uvijek. Ali neću ti to nikada priznati. Ipak osjećam neko čudno zadovoljstvo u saznanju da nikad više neću poljubiti tvoje usne. Niti da ću se ikada više skupiti u tvom krilu, godinama klesanom za moje tijelo. Razmišljala sam o tome kako bih te odbila, kako bih ti vratila. I na kraju, pružila sam ti samo osmijeh. Nisam te odbila ničim drugim, samo osmijehom. Odbiti te onako osvetnički, značilo bi pljuvanje po mojim godinama s tobom. Pljuvanje po danima koji su se desili, po noćima koje su bile stvarne, po rukama koje su zimi grijale, a ljeti hladile. Po usnama koje su sve naučile. Po onome u što sam se klela. Zbog toga sam se samo nasmijala, otvorila srce, pustila te i okrenula se. Hodala sam sama, prvi put. Sreća se ugostila u moje slobodno srce. Znala sam da ćeš i ti biti sretniji bez mene. Nije mi bilo žao. Ali fališ mi. Još uvijek. ''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Nije strašno kada si tužan...Ni kada si očajan...Ni kada si razočaran...Ni kada boli...Strašno je, kada si prazan"...Ja i Ti smo tužni,razočarani..možda donekle očajni,ali jedno sigurno znam..prazni nismo.''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"O sreći razmišljam kao o potpunoj bezbrižnosti, kad prošlost nije važna i kada se budućnost čini pouzdano ružičasta, kada nam u cipelama nema ni najmanjeg zrnca pijeska. To je nešto nedostižno, utopijsko, i upravo baš to sreću u našim maštanjima čini toliko lijepom."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Al' život pred nama još bitaka skriva i preti nam, preti, k'o duboki vir. Ja znam da nas čeka još sto ofanziva, jer moramo čuvati mir.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Smislio sam hiljadu stvari koje ću joj reci, a i ona je ponešto smislila, koliko je znam...Da smo rekli išta od toga, to bi potpuno zapetljalo stvar. Ovako, stvar se odmotala kao klupko vunice ispušteno iz krila. Zadivljujuće jednostavno.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ispružila je svoju ruku i stavila je na moju, smejući se tako otvoreno, tako lako i bez napora, da sam tog trenutka odlučio da je volim.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Susreo sam na ulici vrlo siromašna, zaljubljena mladića. Šešir mu star, kaput otrcan, ogrtač progledao na laktovima, cipele mu vodu propuštale - ali duša mu bijaše posuta zvijezdama...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Prevariti se u jednoj velikoj nadi, nije sramota! Sama činjenica da je takva nada mogla da postoji, vrijedi toliko da je suviše skupo plaćena jednim razočarenjem, ma kako ono teško bilo!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci - Page 8 Beautiful-girl-look-up2-