Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
''Daleko je teže kad se nešto ima, voli, postane nam navika, potreba, nešto neodvojivo od života; ima pa izgubi. Lakše je nikad ne imati, ne znati za taj osjećaj. Možda i nije... Kada se ima pa izgubi, ostane makar sjećanje da se hranimo njime, ako nisi imao, nemaš ni sjećanja. Nemaš ništa.''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member

I znaj neka sjećanja ove noći bole srcima što se tajno vole, nek te ponesu neke pjesme stare, nejakim suzama gitare..
I oprosti mi, još te volim ja..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member

Tako to ide: najpre nekome oprostiš nešto, a onda oprostiš sebi što si mu oprostio. Kao vakcina: primiš najpre malu dozu, vrlo malu, koliko može tvoj organizam da podnese i odjednom postaješ imun i na ono najgore. I ne primetiš kada si postao drugi čovek, kako te se neki virusi ne dotiču, kako je neki deo tebe, nežan i osetljiv, nestao zauvek....

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member

Čuješ tišinu, taj zvuk? Prolazi vreme. Zuji i preti kroz noć, drhti k'o kobra. Nemoj da načinješ sad ozbiljne teme, dođi, skupi se tu i budi dobra..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
I sto je najgore, jos uvek ne znam da li je vredelo...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Jedino čisto čulo to je dodir njene i moje ruke. Sve ostalo uopšte nisu čula.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sljedeći put kad pokušaš nekoga zavesti, ne radi to pričom, riječima. Žene o riječima znaju više nego što će ijedan muškarac ikad znati. I znaju koliko malo uopšte mogu značiti.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Devojke? Ah da, čuo sam za njih...
Čak sam ih i video...
Jesam, stvarno...
Neke, doduše, u prolazu, izdaleka, kroz prozor kola ometan brisačima, ali zato neke iz neposredne blizine, iz čudnih uglova, pod dnevnim svetlom i pod veštačkim osvetlenjem. Da, neke sam baš dobro zagledao...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Najbolje stvari u životu prođu, jer prvo govorimo - još je rano, a zatim - suviše je kasno.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Vi ste svakako bili zaljubljeni, zar ne? I to više puta, jesam li u pravu? Ali još uvijek ne znate šta je to ljubav. Ne znate, tvrdim Vam! Desilo Vam se da plačete cijelu noć? I da loše spavate cio mjesec? Možda ste pisali pjesme i pomalo se igrali idejom o samoubistvu? Naravno, znam kako je to. Ali, to nije ljubav, ljubav je nešto drugo..."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Moram ti kazati da su nekad nailazili trenuci kad sam se osjećao toliko samim i toliko suvišnim, trenuci u kojima samo osjećao gotovo čežnju za blaženim ništavilom smrti. Tješi me što sam čitao da oni koji razmišljaju i govore o samoubistvu to u principu nikad ne urade. A i bilo bi totalno blesavo. Zbog jednog takvog trenutka izaći iz života, a izvan njega ništa nema.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"O sreći razmišljam kao o potpunoj bezbrižnosti, kad prošlost nije važna i kada se budućnost čini pouzdano ružičasta, kada nam u cipelama nema ni najmanjeg zrnca pijeska. To je nešto nedostižno, utopijsko, i upravo baš to sreću u našim maštanjima čini toliko lijepom."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
A večeras ne mogu dalje… prosto – ne mogu… I da mi sad neko prisloni cijev pištolja na sljepoočnicu, ništa ne bi pomoglo… Moram stati, moram dopustiti tijelu da drhti, srcu da vrisne…

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Pozelim te uvijek, nije mi potreban ni razlog, ni dobra prognoza srca koje je
te tako pokorno cuva. Pozelim tvoj miris, pogled, osmijeh, tvoje ruke na kojima
je jasno ispisana sudbina moje ljubavi... Nedostajes, za ovo moje sad i za nase zauvijek...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Reči su iskraćale. I iznošene. I krpljene.
Mereno od pre vremena i mnogo posle vremena, ostaje samo smisao kao čudo svih čuđenja.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ja sam bila previše tvrdoglava da bih zaboravila, a ti previše ponosan da bi se izvinio. Možda je tu početak svih naših problema...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ovo je kraj. Ovo je definitivan kraj jedne bajke, jednog sna - mislila sam i opet je boljelo, ma strašno je boljelo. Kako ću dalje, pitala sam se, a odgovor nisam nalazila. Ja sam njegov glas i njegov lik doživljevala kao živi dokaz Smisla i Boga, koji ja više nikad neću dotaći. Onaj moj uspjeh – prepuštanje njega jedinog, sanjanog, voljenog drugoj....

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nesreću ne trebaš tražit, sama dođe.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
To moze dati samo onaj koji te kad podje po zlu voli vise od sebe.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
A onda se samo jednom zapitaš, da li je sve to vrijedno. Da li je išta vrijedno tebe.. Sretan si trenutak, već sljedeći sve blijedi. Sreća nije ta koja će se useliti i živjeti s tobom iz dana u dan. Pa, čemu onda živjeti za taj jedan trenutak?

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sjećam se da je bacio na me iznuren pogled. Nije kazao ništa, a noćas mi se čini da je taj pogled govorio kako se pred njim otvara novi svijet u kome će prezreti sve ovozemaljsko, u kome će slobodan tražiti put među zvijezdama.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Gdje li si ove noći? Mnogo je među nama ostalo nedorečenog. Neka, to je dobro, to je lijepo. Ništa tako ne boli kao dorečenost. Ja, evo, i sada bezglasno razgovaram s tobom. Pola bih života dala da se u ovom času pojaviš, bar kao lahor, dašak, zvuk, kao tajna, samo da te prepoznam, osjetim...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Neko me jednom pitao: "Zašto uvijek biraš teži put?", a ja odgovorih: "Zašto ti misliš da ja vidim dva puta...?"

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Dijete moje, srce ti je jedna velika soba podijeljena pregradom na dva dijela. U jednoj polovini je radost, u drugoj žalost. Ako si radosna, pa se glasno smiješ, probudiš žalost...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Osjećala sam da ga gubim, da sam ga već izgubila, a mene je sve vuklo njemu, neodoljivo, kao što svjetlo glavne ulice privlači prolaznika iz mraka puste ceste...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci - Page 5 Beautiful-girl-look-up2-