Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Temelj moje nade zasad ne postoji. Pada mi napamet jednostavan izlaz – ne biti. Ne biti ni sretan ni tužan, ni ružan ni lijep, ni poslušan ni nepokoran, jednostavno – ne biti. Odbacujem pomisao. I pored svega što je bilo i što jeste, opredjeljujem se za život makar mi se činilo da on više nema smisla. Ali, činjenica da život nema smisla razlog je da se živi, uostalom jedini koji postoji.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Tražila si nešto što Bog nije stvorio, ljubav a da u njoj zrno sumnje nema, tražila si čovjeka koji bi te volio samo zbog tebe, a takvoga nema...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Jednom sam voleo zbilja, mislim na ljubav pravu, šašavu i silnu,
vozio hiljadu milja, k'o onaj ružni Francuz u prelepom filmu...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
„Jesam li se zaljubio ili ovo što osjećam ima neko drugo ime?“ - pitao sam se, i slabašno se nadao da to ipak nije ljubav.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ko zna da li ćeš mi ikad više biti ovako blizu? Možda ću se kajati, možda ću jednom morati da se napijem svaki put kad se setim ove noći...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Najsladje je, u stvari, to saznaje da je nekom stalo.. I da si od onih koji mogu da biraju.. Taj gest te ucini vaznom, čoveče..Uh, to ti stoji bolje od najbolje frizure...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Zaljubiću se, odlučih iznenada... Da, zaljubiću se, i to odmah, još pre podne, pa sam citav dan miran.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Znam pile,i ti sanjas rimovanja,krike,i tisinu..nemu.. I znas,da si svugde..u mom svemu...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Konfuzna sam, teško održavam koncentraciju. Plakala bih, no nema tih suza koje mogu pomoći, odagnati misli crnje od ove tame pod prozorom, što me kidaju do neizdrživog bola. Ima toliko toga što bih željela izbrisati kao što sada rukavom brišem zamagljeno prozorsko staklo, ali se izbrisati ne da. Nije duša nešto tanko čvrsto, ravno i prozirno kao staklo.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Hej, cudne staze do uspeha, cvrsta vera u drugove, sve je to varljiva stvar.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Osjeća li ona isto ili je u pitanju tek san koji želi odsanjati. Ako je tako, šta će ostati od njega kada se probudi?

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš rečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu. U tome je tajna... U tome je jedini trik...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Jest, bilo je to baš u onom času kad sam čuo ili osjetio onaj neobjašnjivi zvuk. Ona u trenutku smrti ipak nije bila sama. Pozvala je mene i ja sam joj se odazvao. Razdaljina od hiljada i hiljada kilometara je za takve, metafizičke stvari, prava sitnica. Sve te hiljade kilometara su se stisnule u kratkom trenutku između dva otkucaja moga srca."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Možda čovjek ponekad izgubi sve što mu je drago i osjeti se napušten sam, sasvim sam.Možda ponekad razočaraš se u ljude i sve oko sebe i kao ptica bez gnijezda tražiš utočište pod tuđim krovom.Možda ponekad, ali jednom sigurno ispriječit će se netko pred tobom, netko preko koga ne možeš tako prijeći, pogledati ga preko ramena..."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Sjećam se da je bacio na me iznuren pogled. Nije kazao ništa, a noćas mi se čini da je taj pogled govorio kako se pred njim otvara novi svijet u kome će prezreti sve ovozemaljsko, u kome će slobodan tražiti put među zvijezdama.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Hiljadu tudjih ljubavi bit ce kao ova, ali ova nikada vise.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Kasno je sjecanja, uzalud se javljate, beskorisne su vase nemocne utjehe i podsjecanja na ono sto je moglo da bude, jer sto nije bilo, nije ni moglo da bude. A uvijek izgleda lijepo ono sto se nije ostvarilo. Vi ste varka koja radja nezadovoljstvo, varka koju ne mogu i ne zelim da otjeram, jer me razoruzava i tihom tugom brani od patnje."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Živimo na zemlji samo jedan dan, ili manje. Daj mi snage da oprostim. Jer, ko oprosti on je najveci. A znam, zaboraviti ne mogu.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Najmanje se govori kad te se najviše tice."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Živimo na zemlji samo jedan dan, ili manje. Daj mi snage da oprostim. Jer, ko oprosti on je najveci. A znam, zaboraviti ne mogu.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bez njega kao da je sve bilo manje moje. Često sam osjećala neku groznicu i strah od praznog, puno, strašno puno praznine je bilo u svakom danu u kojem njega nije bilo.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Znam da nisi lagala kada si rekla da me voliš. Vjerovala si u to. Ali, bio je dovoljan samo puhak koji je od njega došao da iz temelja zaljulja našu kulu. On je tvoje prokletstvo, ideš ka njemu i kada misliš da se udaljavaš.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Znaš li da čuvaš tajnu? Znaš? E pa onda neću nista da ti govorim. Meni treba neko ko će sve odmah izbrbljati najboljoj drugarici...Ako joj nećeš još večeras javiti da sam lud za njom, onda je bolje da ti to ni ne priznajem. Zaboravi...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Promislite kako je teško promeniti sebe i razumećete koliko malo šanse imate dok pokušavate promeniti druge.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nije li mislio na... Ne, ne! Bojim se udubiti... Bilo kako bilo, on će otići,
ostaviće me sa ovim otrovom koji teče kroz mene svakog dana, svake noći
ne znajući da lijek protiv tog otrova ima samo on, da se taj lijek ne može
kupiti u ovdašnjim apotekama, ni u jednoj apoteci na svijetu jer je taj lijek
on sam. Sve vrijeme od kada sam postala svjesna toga pokušavala sam, očajnički
se trudila da ga iščupam iz sebe kao biljku iz zemlje, da ga odrežem kao kad
režem ružu, a znala sam, dobro sam znala da, što god uradila, koliko god ga
čupala, ispod površine će ostati neki živi korjenčić uvijek spreman da ponovo
izbije, ponovo se rascvjeta. U život, u novi rast, bujanje, cvetanje, vratiće
ga svako sjećanje.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci - Page 6 Beautiful-girl-look-up2-