Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 7 od 8]

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

"Svaki muškarac u svom životu mora imati jednu ženu, zbog koje žene dijeli na NJU i na sve ostale.."



Poslednji izmenio Scarlet dana Ned Maj 06, 2012 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Preslušao sam «sekretaricu», tri zadnje poruke bile su bez reči, no, neke glasove i ne moram čuti da bi ih prepoznao...
Laku noć, Ti Mala Breskvo, kako si samo mogla da pomisliš da te neću otkriti po načinu na koji zadržavaš dah?
Mirno spavaj, moja mila, sanjaj da si perce na krilu galeba skitnice kog praskozorje zatiče nadomak obala Biševa...
Ja sam inače sasvim OK, ako si to htela da saznaš...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bio si moja ljubav... moj prijatelj… oslonac… moja radost...
Čista srca mogu reći da sam sve što se može samo poželjeti bila našla u jednom čovjeku. Bila sam i ostala tvoja Afrodita. Nisi primjećivao moje mane... volio me ovakvu kakva sam, pomalo divlja, zahtjevna, ponekad nepredvidiva... Ti si ono najljepše što mi se desilo u životu!

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Vernost!
U njoj je strast za svojinom. Mnoge stvari odbacili bismo od sebe, kad se ne bismo bojali da će ih drugi uzeti.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Zasto opet natrag dolazis kad znas da gotovo je sve, mi smo ples otplesali, nikad vise ja i ti... O kasno je, suzama se vatre, suzama se vatre ne gase....

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ima dana kada pozelim, da sam dijete pa da zazmirim, i da sanjam, i da vjerujem...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Plove sjećanja, ostavljaju trag u našim srcima, lijepe uspomene žive ko stih nam drag, ostala je sjeta, ostala je pjesma što sjeća na nas.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Pašče držiš na lancu da ne bi ujelo. I riječi bi smo morali držati na lancu. Mogu još jače ujesti....

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ponovo mi se učinio kao neko moj. Kao neko kome ne smijem dozvoliti da ode. Ali samo 'kao'..

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Znam, mila, obeco sam da cu makar za bestiju, i da cu naci lepsu, bolju i vestiju nemeskinju, gospodicnu, ni po cemu tebi slicnu.. Obeco sam srca teska, obeco sam, al' jebes ga....

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
''....Nisam ti pričala da sam i ja preživljavala teške boli, da i sada nailaze, da i ja volim duboko i neizlječivo, a beznadno. Ne čekam ga. Preduslov za sreću je, možda, ništa ne čekati. Ako bih ipak jednog dana odlučila da mu se vratim, samo bi me jedna prepreka mogla zaustaviti. Sve bih druge s lakocom prešla, ljubav je jača od svega, ti to uostalom znas bolje nego ja...''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ponekad poželim da neki san postane stvarnost,ali stvarnost je gruba, oštra, surova i kad bi učinila san stvarnim usput bi dodala nešto svoje, to više ne bi bio taj san. Zato najbolje neka ostane ovako kako jeste, u mojoj glavi, to mi je nekako najsigurnije.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Nismo djeca. Nemam ni razloga, a ni potrebe da krijem. Arsen u jednoj pjesmi kaže: „Postala si neizreciva, a počelo je beznačajno”. Tako je i sa mnom. Zaljubila sam se u tebe. Mislim da se to desilo onog časa kad sam ti uronila u oči. Ono kad su se caklile u tami proljetne noći, kad ti je mjesec bio zapleten u kosi. Te divlje, neukrotive oči pune grijeha, pune nevjerstva… mene su ukrotile. Zato, ako mi želiš imalo dobra, molim te… nemoj više dolaziti....

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
”Kad je nesto covjeku sudjeno, onda citav svemir radi na tome da se to ispuni.”

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Ponekad je najteže uraditi nešto lako, i najkomplikovanije shvatiti nešto jednostavno? Precenio sam život kao što precenjujem sve i svakog, i neki misle da se nepotrebno rasipam plaćajući prevelike cene na sve strane, ali ne radim to samo zato što sam veliki troškadžija. Ne, ne uvek...
Ljude katkad precenjujem i zato što me je sramota da imam posla samo sa... jeftinima...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Uz to, dobio sam u trajno vlasnistvo i naviku da ne verujem nikom i da izbegavam ljude u svim njihovim oblicima i stanjima...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Svaki čovjek je misterija. Možemo biti uvjereni kako nekoga znamo u dušu, a zapravo znamo samo onoliko koliko je on želio, koliko dopustio da znamo. Nema li svako neki, samo svoj unutarnji svijet u koji se povlači da bi se napojio novom snagom, ljepotom, tugom, oživio davnu čežnju, raspirio zapretanu strast, vratio nadu da osim kaskanja u svakodnevici postoji još nešto. Jer svakodnevica, makar bila mirna kao mirna površina vode, sjajna kao zlatno žitno polje, svijetla kao sunčan dan, može postati zamorna. Dođe vrijeme kad se požele nemirni valovi, ustalasano žito, kišan dan...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'Sutradan je novi dan'' - ponovila je u sebi ko zna koji put.
'' Uvijek sam se nadala da će jutro nešto promijeniti, da će proći neko vrijeme i da će sve opet biti kao što je i bilo. Ustvari, možda je suprotno. Ne prolazi vrijeme, mi prolazimo u vremenu. I sutra je obmana. Sutradan ništa ne mijenja. Ubiše me sutradani '' - mislila je.

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
..Sto puta sam premještao namještaj i tražio pravu nijansu za zidove.. Uzalud.. A onda se ona ponovo osmijehnula, laganim pokretom sklonila kosu sa čela.. I taj mali, unikatni detalj, potpuno je preporodio enterijer...

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'' Ponekad moraš ljude zaboraviti, ponekad ih se jednostavno moraš odreći i zaboraviti ih! ''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Zasto bih bila tuzna? Ja sam izgubila nekog ko me nikad nije voleo, a on je izgubio onu koja ga je volela najvise!

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Davno si ti mene ostavila, moja draga... Još onda kad si mi prvi put zapretila da ćeš me ostaviti."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Odustajem. Obećavam ti, dižem ruke od tebe i borbe za nešto nedostižno. Uključila sam razum i on me tjera da te ostavim po strani. A srce... Srce je nebitno, ono će se ionako tebi uvijek nadati. I uvijek, baš uvijek te čekati. Kad poželiš da me imaš, imat ćeš me, ne zaboravi to. Razum ću poslati na spavanje."

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
'' I još jednom je nježno, krišom zagrizla usnicu, i rekla : Nije važno, ti nikad nećeš shvatiti... ''

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
"Što li sam je toliko i tražio, kog vraga? Bilo je jasno da ću je izgubiti ako je pronađem...
Rastojanje između
nas definitivno se više nije moglo preći tek tako, prostim svakodnevnim koracima...
- Nisi bio kod kuće?
... - Nisam...
- Zvala sam te oko osam. Pola devet. Tu negde...
Poljubila me je službeno, kao da mi uručuje ručni sat za dvadeset i pet godina provedenih u Firmi, pokušala je da izdrži moj pogled potpuno smireno, ali nešto je iznenada poplašilo par lastavica pritajenih u njenim trepuškama...
O da, lagala je, još kako...
Jednom, kad je zadremala, preturajući joj krišom po recima, kao po tašni, slučajno sam nabasao na neke male, nepotrebne laži, i te noći je tamna senka slutnje prvi put nadletela moje snove. Znao sam da je to uzima jednom za uvek, Laž je teška droga, sa te igle se još niko nije skinuo...
- Završilo se malo ranije, pa smo svratili na kaficu, svi zajedno... Ovaj... Baš sam se spremala da krenem... Ozbiljno... Evo, ovog časa...
Vidim, lutko, zamalo da se sudarimo na vratima...
Kako dosad nisi naučila da sam ja momak kog svako može lagati, ali ga niko ne može slagati?
I da glupa pravila ove igre u kojoj je tebi sve dozvoljeno poštujem jedino zbog toga što sam ih lično ja
odredio?"

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Kraj. Nema dalje. Uradio sam sve što sam mogao ili stigao da uradim.
Prvo sam sahranio iluzije. Onda ideje, pa ambicije. Zatim emocije i motive. Ostala mi je još nada. Još nju da zaceprkam, pa da mirno napustim bojište.
Ali, kažu da ona umire poslednja. Ipak, nestace koji tren pre mene. Makar truncic vremena. A onda cu i nju da pokopam i da okoncam zapoceto. Ne bih voleo da ostavim nešto nedovršeno. Osetio bih se poraženim.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 Ako ne razumes moje cutanje,neces razumeti ni moje reci - Page 7 Beautiful-girl-look-up2-