Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Enjoy the randomness while it lasts  Empty Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 04, 2012 5:06 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Aks me whatever you want! ^^

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
hm...da li ces iskoristiti pametno ovaj ''mini raspust''? ili cu morati fanaticno da te proganjam od petka xDDD

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Moraces da me proganjas. xD

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Vec sam odustala ;P Nema veze onda...svakako imamo ^^

Jesi li gledala neki dobar film?

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Nah... nije zanimljivo onda. xD

Jesam, gledala sam 'Juno'. ^^

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
A,blah xD

o.O O cemu se tu radi?

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Juno je tinejdžerica koja je ostala trudna sa svojim najboljim prijateljem. Sada mora odlučiti što s djetetom, što začudno dovodi do niza zabavnih situacija.
Juno MacGuff tipična je šesnaestogodišnja djevojka koja živi po svojim pravilima ne mareći baš previše za mišljenje okoline. Ipak, njena svakodnevnica naglo se mijenja kada sazna da je trudna, a dijete je plod jednovečernje romanse s najboljim prijateljem Pauliem Bleekerom. Iako se sviđaju jedno drugom, Paulie i Juno smatraju kako još nisu spremni na osnivanje obitelji te Juno, nakon što je razmotrila svoje opcije, odluči roditi i dati dijete na usvajanje.
Ali, prvo mora priopćiti svojim roditeljima sretnu vijest. Nakon prvobitnog šoka, svi se slože da je usvajanje najbolje rješenje, a Juno sada mora pronaći savršene roditelje koji će odgajati njeno dijete. Nakon nekog vremena, pojave se Mark i Vanessa Loring – mladi bračni par iz predgrađa koji s Juno sklopi ugovor o usvajanju. Kako njena trudnoća napreduje, tako se produbljuju i kompliciraju i odnosi koje ima s roditeljima, Pauliem i Loringovima, a uskoro se pojavljuju i neki neočekivani problemi.

copy/paste xD

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Tebi to zanimljivo? o.O

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Jeste, zato sto nije klasican film, malo je uvrnut. Dobro, malo vise je uvrnut. xD

10Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Ned Feb 05, 2012 7:59 pm

Margita

Margita
Administrator
Administrator
Jeste zanimljivo gospođice zvana izrod jezik Inače,idem sad da skinem da gledam,pošto mi je i onako dosadno xD
Hm...šta da te pitam XD ...
Omiljeni pisac,a da nije Japanac XD ??

http://www.book-forum.net

11Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Ned Feb 05, 2012 9:20 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Kontam da jeste ;]

Je l' ti nedostajemo mi? xD

12Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Ned Feb 05, 2012 11:11 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Ti pratis sta s ovde pise, a nista ne pitas. Ccc... sram te bilo! xD

Milos Crnjanski, Suzan Kolins, Mo Hejder, ... ^^

13Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Ned Feb 05, 2012 11:13 pm

Margita

Margita
Administrator
Administrator
Ušla sam,bila je zadnja tema u pdf-u,komentarisanopa da vidim šta lupeta ova Ninaa Dunja


Hm...jesi čula,ili čitala nešto od Done Tart Dunja ??

http://www.book-forum.net

14Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Ned Feb 05, 2012 11:16 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Ne, niti citala njene knjige niti cula za nju.

15Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Uto Feb 07, 2012 11:29 pm

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Omiljena boja ti je koja? I zasto bas ta?

16Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Čet Feb 09, 2012 9:54 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Omiljena boja mi je plava. :3 Zasto? Pa, ne znam... jednostvno je volim. ^^

17Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Pet Feb 10, 2012 5:31 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Kako si? jezik

18Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Pet Feb 10, 2012 7:25 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Blah... malo sam prehladjena. >.<

19Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 1:58 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Ijao...svi smo...kako vidim...i Tica je bila bolesna...pa znas...temperatura...meni je grlo otislo...

kad se vracas?

20Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 5:11 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Dosla sam juce. ^^ Jedva smo stigle. >.<

21Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 6:19 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
I.. je l' ti nedostajalo nase drago Smederevo? O:)

22Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 7:34 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Hahaha... ne. xD

23Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 7:40 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Nisam ni mislila da jeste xD

Kako ces da provedes sledecu nedelju? ;]

24Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 9:06 pm

Nobody Familiar

Nobody Familiar
Pisci
Pisci
Pisacu maturski, vreme je da pocnem. xD

25Enjoy the randomness while it lasts  Empty Re: Enjoy the randomness while it lasts Sub Feb 11, 2012 9:55 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Elite member
Elite member
Hah..da,da xD

Sto nisi isla kod tetke? o.O

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Enjoy the randomness while it lasts  Beautiful-girl-look-up2-