Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Ned Jan 15, 2012 12:56 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
A kad me pogledaš u zemlju propadam. <3


Ovde ću da pišem o svemu, o svojim željama, čežnjama, osećanjima, težnjama, bolima, tugi, sreći. Ne morate da čitate, ali bi bilo lepo ako hoćete.

Hvala unapred i DOBRODOŠLI.

2Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Uto Jan 17, 2012 10:25 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
...As soon as forever is through
I'll be over you... ♥


Ako se dvoje vole - tu ne može biti srećan kraj. ~~~~

Muškarci postoje - to je činjenica! I treba ih trošiti - i sa tim se slažem! Ali samo - molim vas! - bez ikakvnih iluzija i sentimentalnosti! A ako želimo i imamo potrebu da nekoga ili nešto volimo - ima mnogo lepih stvari koje jedna žena može voleti! Zašto bi to morali biti muškarci? justsmile

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!

3Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sre Jan 18, 2012 2:53 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Od svetla do mraka jedan je put.
A kada ostariš i ovu pjesmu potražiš, znaćeš da su meni tvoje oči darovale sto pijanih noći.
I kad nisi tu, kraj mene, da znaš da me boliš.
Onoga dana i vrijeme je stalo. ~~~~

4Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Čet Jan 19, 2012 10:39 am

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
My mama always used to tell me: 'If you can't find somethin' to live for, you best find somethin' to die for.”

I know it seems hard sometimes but remember one thing. Through every dark night, theres a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it

“Reality is wrong. Dreams are for real.”

“only god can judge me”

“I'll probably be punished for hard living.”

my only fear of death is coming back re-encarnated

'When my Mama asks me will I ever change, I tell her yeah... But its clear I will always be the same until the end of time.'

'smile now cry later'

'I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going to suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So i feel like I'm going to heaven.

No thank you to all the bustas, cowards, and FAKE HOMIES who showed me the depths of jealousy, envy and greed
A see no changes!, wake up in the mornin and i ask myself, 'is life worth livin should a blast maself'
'If you don't know me, don't judge me.'

ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS!!


There's gonna be some stuff u gonna see that's gonna make it hard To smile in the future, but through whatever you see, Through all the rain and all the pain, you gotta keep your sense of humor. You gotta be able to smile through all this bullshyt."

What doesn't kill me just makes me stronger"

Stay in the game until the end of time

"For every dark night theres a bright day after it"

got my diploma but i never learnd sh!t in school.

I call myself a THUG, because i grew up in the ghetto. and im still standing.

You gotta keep ur head up even when the road is hard never give up

Picture me inside the misery of poverty, no man alive has ever witnessed struggles ive survived, praying hard for better days promised to hold on me and my dogs aint have a choice but to hold on..

I never had much, ran with a bad bunch

Life give to you what you gave to it. so give your best.

Never surrender it's all about the faith you got, don't ever stop, just push it till' you hit the top and if you drop at least you know you gave it your all, be true and that way you can ever fall !

It's all good, uhh
but life goes on.....
Tupac ♥ ♥ ♥

You can't party your life away
Drink your life away
Smoke your life away
Fuck your life away
Dream your life away
Scheme your life away
Cause your seeds grow up the same way
Wu Tang Clan

volim kad me lazu da me vole ponekad
pogled ima vise reci nego usta od drolje

i demoni bi se odrekli zla za malo raja
kad se andjeli vec odricu krila za malo para
Sale Tru


"Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo. Trebali smo zivjeti." Ivo Andric

5Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Pet Jan 20, 2012 6:48 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Uvijek ce on biti tu. Pored svih koji dodju i prodju,on ce i dalje biti tu. Iako to mozda ne zasluzuje,iako mozda nemas bas nikakvog razloga da ga pamtis,i da ga volis tako dugo i toliko puno,on je i dalje tu. Kad te neka nova ljubav razocara,uvece legnes u krevet,i listas njegove stare poruke,gledas njegove slike,i vracas film na to vrijeme kad ste bili zajedno..Nebitno,da li je to bila jedna noc,jedna nedelja,jedan mjesec ili jedna godina,toliko te stvari veze za njega.Toliko uspomena se vrati pri samom pomenu njegovog imena.Procitas poruku i nasmijes se,a onda u sledecem sekundu zaplaces,jer znas da je to proslo,i da se nece vise nikad vratiti. Govore ti da zasluzujes boljeg,da on nije za tebe,ali nee..on je u tvom srcu prvi ,najljepsi i najbolji. Uvijek iznad svih ostalih. Svaki njegov postupak je opravdan,preko svake njegove greske se prelazii. I mozda ces biti sa jos stotinu momaka posle njega,ali uvijek,uvijeek ces se na kraju dana sjetiti njega. I uvijek,ali uvijek ces mastati o tome,kako bi bilo da ste nastavili,da su vam pruzili jos jednu sansu. Al nema vas. Taman kad pomislis da te je sve proslo.on se ponovo vratiii,on je uvijek tu,ono osnovno,smisao svega. Da,da,mozda ste sad drugovi,ali cesto u toku vaseg dopisivanja iskucas da ga jos volis,a onda obrises svee.Pa se ponovo zapitas sta bi bilo da si stisnula enter. Ali skoro uvijek ostane na tome. Strah ti to ne dozvoljava. I tako iz dana u dan,gledas ga kako izlazi sa drugima,i prica tebi o tome,u nadi da ce on jednog dana pritisnuti enter,i poslati ti ono sto bi ti njemu samo da imas snage. To je ljubav koja necee nikada da prestane

6Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sub Jan 21, 2012 8:27 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Nekad se probudim jer uplaše me sene
Onda pogledam u nebo što se budi iznad mene
Nije isto, tako čisto, kao pre..
Ne znam razloge svojih strahova u noći
Ali mislim da će i to sranje jednom proći
Sve se gubi, kada stvarnost prestane...

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me ikada napustiš... mogu li poći sa tobom?? ♥

Moramo biti spremni da odustanemo od života koji smo planirali,kako bismo imali život koji nas čeka...

7Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Pon Jan 23, 2012 4:29 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Ne, ne moli se da preživim, živa samo ću da te krivim.
Kad ljubav umre, ostaju samo reči.
Čime sam ovo zaslužila, reci mi čime?

Jer istina je da ga i dalje volim. Nijednog trenutka nisam ni prestala. Volela sam ga od prvog dana. Volela sam ga čak i onda kada sam se klela da ga ne volim. Ne mogu ja tu ništa, jednostavno ga volim i gotovo.

8Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Uto Jan 24, 2012 4:58 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
If you love something, let it go. If it comes back to you, its yours forever. If it dosent, then it was never meant to be.

The hardest thing to do is watch the one you love, loving someone else.

We always believe our first love is our last, and our last love our first.

I dont know why they call it heartbreak.When it feels like every part of my body is broken too.

Falling in love is awfully simple, but falling out of love is simply awful.

9Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sre Jan 25, 2012 4:59 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Odbrojavam poslednjih 10 minuta do ponoći. Kad sat otkuca ponoć, znam pogledaću kroz prozor i zamisliti želju. Ne, trudiću se da ne mislim samo na sebe. Ipak je tvoj rođendan. Želim ti sve najbolje.Ti si najbolje što mi se ikada desilo iako naša priča nije najlepša koju sam zamišljala.
Očiju punih suza gledam kako odrastaš, uskoro neće biti traga ni od tebe ni od nas.Proćiće život. A ja i dalje čekam.
Čekam tebe, anđele. A koga drugog?! Drhti mi olovka u ruci, borim se sa tugom jer ne znam kako da opišem svoja osećanja.

Još pet minuta... Najkraćih pet...

Još tri minute... Ne znam šta da mislim.

Još minut...

SREĆAN ROĐENDAN ANĐELE!


Text sam ja pisala, ne kopirajte molim vas.

10Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Čet Jan 26, 2012 5:48 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Želim da budeš tu zauvek. Da s tobom dočekam svako jutro, svaki dan. Želim da ti ljubav uzmem i budem pored tebe, kad god ti zatrebam. ♥

Te prelepe zelene oči sijaju u noći. ♥

Znaj da bebo volim te samo ja
moje srce tebi pripada ti si andjeo bez
imena, daj mi ruku da te vodim ja...

11Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Pet Jan 27, 2012 10:07 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Kada nam nešto nedostaje moramo da popunimo tu prazninu. Mada, kada nam nedostaje ljubav, zaista ne postoji ništa što bi je moglo nadomestiti.

12Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sub Jan 28, 2012 3:27 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Videla je da joj izmičem.
-Ti si najbolja stvar koja se desila u mom životu...
Klimnuo sam glavom.
-Znam, lutko. Jer ti si najgora koja se desila u mom. To obično ide u paru...


Možda smo i mi mogli ko i svi biti prosečan, a srećan par..

Dust in the wind...
All they are is dust in the wind.

13Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sre Feb 01, 2012 10:12 am

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
"It's like you're screaming, and no one can hear.
You almost feel ashamed,
That someone could be that important,
That without them, you feel like nothing .. " ♥

Come and take a walk on the wild side. Let me kiss you hard in the pouring rain.
You like your girls insane... Choose your last words: This is the last time.
'Cause you and I... We were born to die.

14Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Uto Feb 07, 2012 8:23 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
♥Kiss me or kill me. Which will it be? We both know you're only capable of one.♥

'We choose our own path. Our values and our actions, they define who we are' ♥

Don't tear me down for all I need.
Make my heart a better place, give me something I can believe.
Don't tear me down.
You've opened the door now, don't let it close ●
All I know is I'm lost without you I'm not gonna lie
How my going to be strong without you I need you by my side !

I knew I loved you before I met you. I think I dreamed you into life.
I knew I loved you before I met you. I have been waiting all my life ●

15Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Ned Feb 12, 2012 3:02 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Mogu ostati zajedno satima, čak i danima. Mogu započeti ples jednog dana, a završiti drugog, ili čak i ne završiti, od tolikog zadovoljstva. To nema nikakve veze sa 11 minuta. I najjača odlučnost i volja ovog sveta ne može sprečiti da ljubav izmeni pravila igre u jednoj sekundi.

16Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Pon Feb 13, 2012 4:41 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Make my heart a better place, give me something I can believe.
All I know is I'm lost without you I'm not gonna lie
How my going to be strong without you I need you by my side !
Your love's the only thing that make me strong.
The only thing that makes me feel alive.

17Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sub Feb 18, 2012 3:21 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Zaboravila me?
Ne,prijatelju, nije te zaboravila, nego nema za čim da žali, izgubila je ono što nikada nije ni imala, osjetila, nekoga kome ne znači ništa, a vjeruj mi, prijatelju, ti si izgubio mnogo više! justsmile

18Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Pon Feb 20, 2012 12:34 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Svako te može nasmejati i rasplakati.
Ali samo posebne osobe te mogu nasmejati kada su ti suze vec u očima..

''Posle svakog razočarenja čovek postaje pametniji - ali ne toliko pametan da se ne bi ponovo razočarao ...''

Vreme ne leči rane ,uči nas da živimo sa njima!

Ne čini drugom ono što ne bi da on učini tebi.

" Od mene očekuj neočekivano, što me više upoznaješ manje me znaš..
Zapamti - Život je uloga, čovek se radja i umire sam .. "

" Nisi sretan kad dobijes ono sto zelis,nego kad zelis ono sto imas. " ♥

Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa. ''


"Ne treba verovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja. Tako će se ponašati i s nama kada steknu nove prijatelje."

19Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Ned Feb 26, 2012 12:36 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
"Jednog dana će nas naše sudbine razdvojiti i putevi će se razići.
Ostat će samo sjećanje, slova naših imena urezana na našoj klupi u parku, osušena ruža u nekoj staroj knjizi, broj telefona nepovratno memorisan u glavi.Ostat će poneki osmijeh, skriveni pogled, ukradeni poljubac...
I možda nam izmame uzdah te uspomene kad već budemo sretni pored pravih ljudi.Možda i tugu,zato što nikad nismo uspjeli,ali ne brini,mili,vrijeme je na našoj strani,donosi zaborav, zar ga ne osjećaš već!?"

20Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Čet Mar 01, 2012 8:58 am

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Ljubav, ponekad, može biti magija. Ali i magija ponekad može biti samo iluzija. ♥

21Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Čet Mar 08, 2012 1:08 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Aleksandre, HVALA TI!

22Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Uto Mar 13, 2012 9:57 am

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Neko poput tebe mi je trebao.. ♥

Smijehom strah pokrijem uvijek, kad otkrijem da si srećan daleko od mene... ♥

Gledaj, to sam samo ja.
Uvek sam te volela. ♥

... Želim ti sve najbolje, ova ljubav samo moj je brodolom ... ♥

Idi, samo, samo, idi, tamo
Leti, pevaj, srce drugome daj,
Al' znaj da zbogom nije kraj... ♥

23Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Sre Mar 14, 2012 9:16 am

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Spori smo kad treba da povjerujemo da nam ono što volimo nanosi bol. ♥

... zatičem se kako mislim na tuđe,
i smeta mi sve, ono što nikad nije... ♥

24Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Čet Mar 15, 2012 6:22 pm

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Vrištala bih ali smejem se. :-/

25Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Empty Re: Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Pet Mar 16, 2012 9:12 am

Belly dancer

Belly dancer
Elite member
Elite member
Ubila nas ljubav. ♥

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Za početak... Uđite, ne ujedam. <3 Beautiful-girl-look-up2-