Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Gde za docek Nove godine Empty Gde za docek Nove godine Pon Dec 12, 2011 5:50 pm

Zoki

Zoki
Elite member
Elite member
imate li nesto u planu,mozda ste vec uplatili negde?

http://zoki61.do-goo.net/

2Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Pon Dec 12, 2011 9:17 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Nemam jos trazim ,premisljam se justsmile

3Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Pet Dec 16, 2011 1:31 pm

LostSoul

LostSoul
Elite member
Elite member
Idem sa društvom kod drugarice u lokal. Biče dosadno, ali aj sad.

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

4Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Sub Dec 17, 2011 1:37 pm

Meow Mix

Meow Mix
Elite member
Elite member
Ne znam, gledala sam razne ponude ali mi se uopste ne svidja izbor muzike. Ranije sam jos u septembru razmisljala gde cu za novu a sad mi je svejedno.

5Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Ned Dec 18, 2011 6:35 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Ja i jos jedna drugarica kod 3 drugarice u kuci xD ! Odluceno je Very Happy

6Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Ned Dec 18, 2011 7:58 pm

Meow Mix

Meow Mix
Elite member
Elite member
roberta_bg ::Ja i jos jedna drugarica kod 3 drugarice u kuci xD ! Odluceno je Very Happy
Tako sam ja prosle godine i veruj mi super sam se provela. Nista bolje od toga da sa najboljim drugaricama docekas NG u opustenoj atmosferi

7Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Ned Dec 18, 2011 10:33 pm

♥ Life Starts Now ♥

♥ Life Starts Now ♥
VIP
VIP
Trebalo bi ili da idem kod decka ili sa sestrom i naj drugaricom negde...Jos uvek ne znam.

8Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Pon Dec 19, 2011 10:01 am

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
_LiVe_FasT_dIe_NeVer_ ::
roberta_bg ::Ja i jos jedna drugarica kod 3 drugarice u kuci xD ! Odluceno je Very Happy
Tako sam ja prosle godine i veruj mi super sam se provela. Nista bolje od toga da sa najboljim drugaricama docekas NG u opustenoj atmosferi
I ja se nadam da ce biti tako!! Very Happy Jer mi smo se bas bile ubedacile kad nismo znale gde cemo , jer mene mama nije htela nigde da pusti :/

9Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Pon Dec 19, 2011 11:08 am

Miss_Monster

Miss_Monster
Knjigoljupci
Knjigoljupci
Prosle godine se nase drustvo naslo kod jedne drugarice pa smo bili tu kod nje. Ove godine smo trazili neki kafic, ali nam je sve to glupo -_-. Najvjerovatnije cemo na trg, a kasnije u neki park [zvuci klosarski, ali nemamo blage veze gdje da idemo]

10Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Sub Dec 24, 2011 7:21 pm

Nikola3579

Nikola3579
Member
Member
Za Novu u krevetu -.-

11Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Uto Jan 03, 2012 3:49 pm

Siddhartha

Siddhartha
Member
Member
Bila sam sa drustvom u pabu i bilo je mnogo dobro justsmile

Posle smo otisli kod jedne cure na kucnu zurku pa smo otisli kdo druga i tamo ostali do 8 ujutru Very Happy

12Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Uto Jan 03, 2012 10:38 pm

♥ Life Starts Now ♥

♥ Life Starts Now ♥
VIP
VIP
Bila sam na koncertu Plavog Orkestra i Van Goga ^^

13Gde za docek Nove godine Empty Re: Gde za docek Nove godine Uto Jan 03, 2012 10:51 pm

Scarlet

Scarlet
Elite member
Elite member
Bila sam na koncertu Zeljka Joksimovica...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Gde za docek Nove godine Beautiful-girl-look-up2-