Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Ja koristim oldtajmerku gorenje ( često pregori). Može da opere 20 pari čarapa, 20 dugih i 20 običnih gaća (ne mnogo prljavih) u jednoj turi! Jednom je oprala toliko prljav veš, da sam vodu od pranja koristio za ubijanje krompirovih zlatica! Malo se naljutila posle toga. Neće više da radi sa jeftinim deterdzentima. Moram da joj udovoljim, ipak je volim.

Od dodatnih funkcija ima sve što i savremeni telefoni, samo mi ova FIFA 2014 ne ide baš glatko. Sve u svemu nije loše za veš-mašinu. Oduševljen sam kakve fotografije pravi, posebno kad ubacim veš u boji.

Molim za vaša iskustva, sa vašim mašinama. (proizvodjač, model, osnovne funkcije, dodatne funkcije, problemi u toku rada....)

Mislim da će ova tema biti hit na forumu, ako bude drugačije biću razočaran!!!

Margita

Margita
Administrator
Administrator
Da si otvorio o bojleru pa da postane hit a ovako... rofl

http://www.book-forum.net

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Biće toga još. Ima dosta aparata. Tehnika narodu!

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
De me nadje s ves masinom Very Happy Daj drugu tehlnologiju, neku napredniju Wink

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Doći ćemo i do hadronskog sudarača, samo polako.

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Ajde ja se ubacujem kad dodjemo dotle Wink

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Eeeeee, neće moći da se preskače gradivo.

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Dobro ajde, imas neku preporuku koja ves masina je najbolja za koriscenje? Very Happy

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Ako želiš mogu ja da ti prodam. Samo da je dobro paziš. Nemoj da kupuješ ove nove, što sve same rade. Nema tu ljepote, nema duše, nema druženja sa aparatom...

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Ma sad je hit druzenje sa mashinama, ljudima je vise stalo do njih nego do ljudi. A i mashine te ne mogu zajebati mislim cak i da crknu kupis novi i eto ti radi posao isto kao i predhodna xDD

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Ovo glupiranje stvarno postade hit tema. Mašine su nas već zajebale, samo to ne zelimo da vidimo. Ljudi će nas i dalje zajebavati, tako da mi jednorozi najebasmo! Pardon. Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

HIT TEMA! koju veš mašinu koristite (moj doprinos ovim zanimljivim temama) Beautiful-girl-look-up2-