Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

1Sastavimo priču! - Page 4 Empty Sastavimo priču! Ned Jan 29, 2012 9:52 am

Wild Child

Wild Child
Elite member
Elite member
First topic message reminder :

Dakle, potrebno je da u svakom postu na već zadan tekst dodate još 3 riječi, da bi na kraju dobili priču.




Jutros sam pogedala


76Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Čet Okt 23, 2014 12:09 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jtros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu

77Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Čet Okt 23, 2014 12:18 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da

78Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Čet Okt 23, 2014 12:32 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u

79Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pet Okt 24, 2014 3:13 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik

80Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pet Okt 24, 2014 3:46 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za

81Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Sub Okt 25, 2014 2:25 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do

82Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Ned Okt 26, 2014 10:28 am

Stefy

Stefy
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije

83Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Ned Okt 26, 2014 11:14 am

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi

84Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Ned Okt 26, 2014 2:45 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da

85Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Ned Okt 26, 2014 3:20 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom.


(dokle će ovo otići?)

86Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Ned Okt 26, 2014 5:04 pm

abookworm

abookworm
Knjigoljupci
Knjigoljupci
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila

http://instagram.com/knjiski_moljac

87Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Ned Okt 26, 2014 8:00 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost

88Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pon Nov 03, 2014 9:59 am

punk & disorderly

punk & disorderly
Member
Member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti

89Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pon Nov 03, 2014 11:02 am

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene

90Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pon Nov 03, 2014 4:54 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje koji su

91Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pon Nov 03, 2014 5:04 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća

92Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pon Nov 03, 2014 5:14 pm

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta.

93Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pon Nov 03, 2014 5:24 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da

94Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Uto Nov 04, 2014 7:57 am

Aladin

Aladin
el asesino con corason tierno
el asesino con corason tierno
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak

95Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Uto Nov 04, 2014 6:25 pm

punk & disorderly

punk & disorderly
Member
Member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak sam se suzdržala

96Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Uto Nov 04, 2014 6:39 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak sam se suzdržala da ne češem

97Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Uto Nov 04, 2014 7:43 pm

punk & disorderly

punk & disorderly
Member
Member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak sam se suzdržala da ne češem po svojoj privatnoj

98Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Uto Nov 04, 2014 7:49 pm

pajac hus

pajac hus
Elite member
Elite member
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak sam se suzdržala da ne češem po svojoj privatnoj, miomirisnoj ali zubatoj

99Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pet Nov 07, 2014 9:08 am

Aladin

Aladin
el asesino con corason tierno
el asesino con corason tierno
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak sam se suzdržala da ne češem po svojoj privatnoj, miomirisnoj ali zubatoj prijateljici. Ceo život me nešto svrbi a ja

100Sastavimo priču! - Page 4 Empty Re: Sastavimo priču! Pet Nov 07, 2014 9:38 am

born_to_adore_lana

born_to_adore_lana
Edward's Lamb
Edward's Lamb
Jutros sam pogledala i shvatila da nije jutro već da je odavno
pao mrak, i da je mačak pojeo patiku dok sam ja sjedila na wc-u. Bila
sam jako nervozna i htela sam da izadjem iz kuće koja me je gusila. Vani
je bilo jako hladno i padale su smrznute sargarepe koje su odnosili
vampiri ljudožderi, podrignuvši mi u prolazu i upiskivsi mi se vampir je
prdnuo i ispovracao se na mene. Ja
sam
shvatila da sam drogirana i krenula dalje očekujući neko olakšanje, ali
onda sam naletela na pijavicu koja je po meni pila sok sve dok nisam
podigla roletnu i shvatila da sam se smorila užasno dok sam ležao na prašnjavom podu sećajući se divnih letnjih dana i čeprkajući po vlažnim, dlakavim nozdrvama i krezavim zubima. Onda sam čuo korake na prilazu, ustao, provirio kroz prljavi prozor i pozeleo da djevojka ispred ne skoči na mene a ona je ipak skočila na mene i napravila mi bebu. Jeste da sam čas muško, a čas žensko, ali Very Happy i hermafroditi treba da žive! Devojka je shvatila da bi jedan trudni muškarac mogao biti njen ali se plašila da nece uspeti da ispuni želje i ocekivanja koja ima nezasiti seksualni stvor kao sto sam ja. Ustvari ja nisam čovjek. Ja sam nesto nalik na velikog plišanog medu koji moze da se pretvori u bilo koji oblik čupave igračke za nesto sto do sada niko nije želio da vidi a kamoli da to smatra igrom. Zatim sam odlucila kao šizofrena ličnost da ću napustiti sve svoje izmišljene prijatelje, koji su bili moja najveća uteha tokom leta. Znala sam da mi je preneo picajzle ali ipak sam se suzdržala da ne češem po svojoj privatnoj, miomirisnoj ali zubatoj prijateljici. Ceo život me nešto svrbi a ja ne mogu da

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Sastavimo priču! - Page 4 Beautiful-girl-look-up2-